Rolety dzień i noc


roleta dzień i nocRolety Dzień i Noc to wyjątkowy rodzaj wewnętrznych osłon okiennych.

Zastosowanie tego rodzaju rozwiązania uzyskujemy optymalne zaciemnienie zarówno dniem, jak i nocą. Odpowiada za to specyficzna konstrukcja, różniąca się znacząco od standardowych rolet. Dwie poruszające się  względem siebie warstw materiału, zapewniają precyzyjną kontrolę nad ilością wpadającego do wewnątrz pomieszczenia światła. Tym samym roleta Dzień i Noc pomaga zmniejszyć nagrzewanie się wnętrza w czasie upalnych dni. Dzięki tym zaletą jest to ciekawa alternatywa dla standardowych rozwiązań. Tego rodzaju rozwiązania są wykorzystywane w nowoczesnych wnętrzach jak alternatywa dla standardowych rolet materiałowych.

Tkaniny dostępne są w wielu kolorach, mogą posiadać nadruki lub strukturę. Pozwala to na dopasowanie nie tylko do okna, ale również do pozostałego wyposażenia pomieszczenia, tworząc spójną kompozycję. Dostępne są w wersji wolno wiszącej jak i w kasetach z prowadnicami. Nie będzie również problemu z dostosowaniem rolety do otoczenia, jako że w ofercie posiadamy wiele modeli w różnych barwach.

Przyjedziemy do Ciebie, pokażemy Ci katalog produktów, wycenimy zlecenie i w przypadku akceptacji wyceny zapewnimy szybki montaż produktu.